Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
02423401789
 
info@kiracturizm.com
Kapat
RegisterRemind My Password
Sign in

Kurumsal

Kurumsal

Şirketimizin kurucusu Sayın Mehmet Kıraç, Turizm Taşımacılık sektörüne 1988 yılında başlamış olup 1991 yılında Antalya’da kurmuş olduğu KIRAÇ TURİZM TAŞIMACILIK Ltd. Şti. çatısı altında sektöre ve yan sektörlere hizmet vermeye devam ettirmektedir.

 

Her geçen yıl yatırımlarını günün şartlarına ve sektöre uygun araç ve donanımla yenileyen şirketimiz partnerlerine vermiş olduğu önemi ve sağlamış olduğu güvenli hizmet kalitesini günün 24 saatinde dev filosu ve operasyon personeli ile Antalya ve Türk turizmine hizmet vermektedir. 

 

Şirketimiz, müşteri odaklı olup birinci hedefi Misafir Memnuniyeti dir.

Hizmetlerimizden dolayı bizi tercih eden tur operatörleri, acenteler ve diğer kongre-toplantı organizasyon firmalarına bugüne kadar vermiş olduğumuz Kaliteli-Güvenli, hizmetlerimizi süreklilik anlayışı ile ilerletmek ve birlikte misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

 

Turizm taşımacılık hizmetlerimizin yanında şehirlerarası yolcu taşımacılığı ve kurumsal firmaların ve otellerin personel servis hizmetlerini de aynı disiplin ve güvenirlik anlayışıyla devam ettirmekteyiz.

 

Öz mal tüm araçlarımız günün teknolojisine uygun GPS uydu takip sistemi ile 24 saat takip edilmektedir.

 

GEÇMİŞTEN  BUGÜNE, BUGÜNDEN YARINA

Güvenliğiniz ve Konforunuz için ÖNEMLİ olan  ZAMANINIZA ve HAKLARINIZA saygılıyız…

 

Hizmetlerimizi Dev filomuzla birlikte HER İŞİ ZAMANINDA yerine getirmek ve SİZLERİ GELECEĞE TAŞIMAK ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz…